Polski producent kosmetyków naturalnych

Cudze chwalimy – swego nie znamy.

To powiedzenie chyba w pełni oddaje to, jak jawi mi się marka polskich kosmetyków naturalnych The Secret Soap Store. Dlatego przedstawię teraz odrobinę tę firmę. Mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie zwracać na nią uwagę.

Praca nad marką i produktami The Secret Soap Store trwa nieprzerwanie od 8 lat i teraz grupa kosmetyków The Secret Soap Store to prawie 600 pozycji. Twórcy firmy pragną, aby ich kosmetyki trafiły do jak najszerszego grona klientów. Najpierw próbowali współpracować z drogeriami i sieciami kosmetycznymi. Kosmetyki były bardzo dobrze odbierane, ale zawsze pojawiał się problem wysokiej marży sieci i opłat pobocznych. Stanęli więc przed wyborem: albo pójście dalej w szeroką współpracę detaliczną kosztem zaniżenia jakości kosmetyków, albo otwarcie własnych sklepów firmowych i utrzymanie jakości kosmetyków. Dlatego zdecydowali się na sklepy franczyzowe i firmowe oraz oficjalny sklep internetowy, aby dalej robić to, co lubią i w taki sposób, jak uważają za odpowiednie.

Dziś prężnie rozwijają sieć sprzedaży tradycyjnej – otwierają coraz więcej sklepów stacjonarnych, a w październiku powstał oficjalny sklep internetowy, aby jak najwięcej osób miało dostęp do tych produktów.

Co jest wartościowego w kosmetykach marki The Secret Soap Store? Przede wszystkim nie zawierają parabenów – są to kosmetyki naturalne, tworzone z wielka starannością. Co równie ważne, nie są testowane na zwierzakach.

Wszystkich zainteresowanych asortymentem sklepu zapraszam tutaj: Polskie kosmetyki naturalne

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *