SAS24 – Firma, która wyposaży Twój biznes

Założenie własnej działalności to nie lada wyzwanie i to nie tylko pod kątem formalności. Organizacja biura również stanowi ciężki orzech do zgryzienia, dlatego z pomocą przychodzi grupa SAS24. Wyposażenie dla firm gastronomicznych, handlowych i biurowych, począwszy od dużych AGD po kasy fiskalne czy nawet szklanki to jej główne zadanie.

 

Początki

Historia działalności rozpoczęła się w 1990 roku w Zielonej Górze. Wówczas siedzibą był domek jednorodzinny przy ulicy Chmielnej, a liczba pracowników wynosiła zaledwie 5 osób. Dzięki Annie i Sławomirowi Strzempek, założycielom SAS24, nastąpił rozwój w wyniku którego powstały dwa nowe oddziały – w Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie liczba pracowników wynosi ponad 50 osób. Od 2008 roku działalność funkcjonuje jako spółka.

sas24

Misja SAS24

Głównym celem SAS24 jest organizacja lokali pod działalność gospodarczą. W swojej ofercie posiada ponad 30 tyś produktów. Są to różnego rodzaju specjalistyczne urządzenia takie jak piece konwekcyjno-parowe, kserokopiarki czy kasy fiskalne oraz drobne przedmioty np. sztućce, talerze, szkło. Oprócz sprzedaży, firma służy także pomocą w wyborze najlepszych rozwiązań. W tym celu przygotowuje projekt i ofertę, zgodnie z wytycznymi klienta i możliwością negocjacji ceny. Od 26 lat fachowe doradztwo przyciągnęło zarówno rodzinne przedsiębiorstwa, jak i wielkie sieci handlowe. Dotychczas sprzedano ponad 100 tyś produktów. Co 2 lata spółka organizuje targi, prezentujące wyposażenie dla firm. W tym roku miało miejsce już czwarte tego typu wydarzenie, w trakcie którego odbywały się pokazy kulinarne z udziałem Kurta Schellera oraz warsztaty dla przedsiębiorców w dziedzinie gastronomii.

 

Dlaczego warto wybrać SAS24?

SAS24 to firma składająca się z doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Ogromnym atutem działalności jest dostępność zarówno w kraju, jak i za granicą. Klienci, którzy założyli przedsiębiorstwa poza Polską, również mogą bez problemu korzystać z usług SAS24. Nieodłącznym elementem spółki jest także serwis. W przypadku awarii urządzenia, firma zapewnia jego szybką naprawę.

 

Kontakt i strona internetowa

Przejrzysta i intuicyjna strona firmy ułatwia odnalezienie konkretnych produktów. Ponadto, posiada podstrony zawierające filmy instruktażowe lub przykładowe realizacje. Kontakt z SAS24 także stoi na wysokim poziomie, ponieważ odpowiedź następuje najpóźniej po 24 godzinach. Aby skorzystać z pomocy możemy to zrobić poprzez telefon, live chat, e-mail lub nawet gadu gadu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *